TR / EN / AR / RU

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Hikayemiz

Teşhir Ekipmanlarında Beklentilerinizin Bir Adım İlerisi..

Gıda perakende sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübeyle, siz değerli müşterilerimizin mağazalarında ;

Ürünlerinizin ön plana çıkması,daha görsel ve hijyenik olarak teşhir edilebilmesi için çözümler sunuyoruz.
Unutmayınız ki, teşhiri güzel olan ürünün satışı da güzeldir..

Kendimize ve Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven, bizi iddialı hedefler koymaya yönlendiriyor. Bu hedeflere ulaşmamızın ancak stratejik yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz. Çevre dostu ürün ve hizmet portföyünün geliştirilmesiyle bir yandan Efe Teşhir Ekipmanlar’nın rekabet gücü artırılırken , diğer yandan çevreci girişimciliğine devam etmektedir.
Öz değerlerimiz tevazu, insana saygı, halka yakınlık, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetişimi gerçekleştirmek. Marka, patent, teknoloji, tasarım, bilişim ağı, fikri ve sınai mülkiyet alanlarında kalıcı üstünlükler yaratmaktır.

 

Vizyonumuz

Neleri Hedefliyoruz

Karar süreçlerinde katılım ve ortak aklı teşvik eden bir yönetim yaklaşımı oluşturmak. Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlamak.

Misyonumuz

Nasıl Yapıyoruz

Öz değerlerimiz tevazu, insana saygı, halka yakınlık, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetişimi gerçekleştirmek. Marka, patent, teknoloji, tasarım, bilişim ağı, fikri ve sınai mülkiyet alanlarında kalıcı üstünlükler yaratmak.